Prezentacja

empresa-presentacion

W Sucitesa mamy jasno sprecyzowany cel: chcemy przyczyniać się do poprawy, jakości życia i dobrobytu społecznego, minimalizując szkodliwy wpływ na środowisko naturalne. To dlatego codziennie nasze wysiłki kierujemy na tworzenie najlepszych i najbardziej kompletnych, globalnych rozwiązań w dziedzinie higieny, i profesjonalnego utrzymania czystości.

Dysponujemy szeroką gamą produktów, udoskonalaną w ciągu 30 lat naszej działalności. W społeczeństwie, które stale ewoluuje, niezbędne jest bycie innowacyjnym oraz umiejętność ciągłej adaptacji, aby zaspokoić potrzeby rynku.

Zdobyte w tych latach doświadczenie uczyniło nas znawcami sektora żywnościowego, instytucjonalnego, sanitarnego, przemysłowego, horeca, facility services, czy m.in. produktów do zastosowań domowych. Ta wiedza skrystalizowała się w formie rozwiązań przystosowanych do potrzeb każdego typu konsumenta, dzięki dysponowaniu konieczną technologią oraz kapitałem ludzkim.

Lubimy definiować się jako firma rodzinna, o zasięgu międzynarodowym, ponieważ nasz wysiłek, praca zespołowa i duch rywalizacji pozwalają nam być obecnym w ponad 30 krajach na świecie.

Wszystko to, jest możliwe dzięki kompetentnej załodze o zdecydowanym nastawieniu na klienta, w pełni gotowej do zaoferowania najlepszej obsługi i towarzyszącego jej entuzjazmu.