PROFESSIONAL HIGIENE feed


Higiena srodowiska

Higiena srodowiska

Higiene ambientalOdświeżacze i insektycydy aby zaspokoić najwyższe wymagania, w odniesieniu, do jakości otaczającego Państwa środowiska.

Ambi-System - Aromachologia w Państwa zasięgu

System kontroli środowiska, obejmujący ostatnie osiągnięcia w dziedzinie aromachologii i kontroli nieprzyjemnych zapachów, dzięki zastosowaniu technologii Deodor

Higiena osobista

Higiena osobista

F11 1Żele i kremy do higieny ciała, do użytku w hotelach, restauracjach, przemyśle, i budynkach użyteczności publicznej.

Technologia kosmetyków dla całej gamy produktów:

Certyfikat UNE-EN-ISO 22716 gwarantuje, że wszystkie produkty Higieny Osobistej produkowane w naszej Białej Sali, wytwarzane są zgodnie z Dobrymi Praktykami Wytwarzania (GMP) Produktów Kosmetycznych.

Przemysl spozywczy

Przemysl spozywczy

Skuteczne czyszczenie i dezynfekcja w kuchniach, i pozostałych profesjonalnych instalacjach do produkcji lub przetwarzania żywności.

Plany czystości zapewniające prawidłowe wdrożenie systemu HACCP poprzez zastosowanie wyłącznego programu SANIPLAN

Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni

Czyszczenie i dezynfekcja powierzchni

Konkretne rozwiązania do czyszczenia i dezynfekcji najbardziej różnorodnych typów powierzchni.

Wygodne w stosowaniu formaty, adaptowalne do każdych potrzeb (produkty w dużych i małych opakowaniach, butelki ze spryskiwaczem, butelki z pistoletem do piany, aerozole…).

Szeroka gama detergentów dezynfekcyjnych do stosowania w otoczeniu, w sektorze żywnościowym i obszarze służby zdrowia.

Pielegnacja podlogi

Pielegnacja podlogi

Produkty dostosowane do każdego rodzaju podłóg i sposobu użycia, dające wysoki stopień higieny, połysku, ochrony, i odporności na zużycie.

Formuły chroniące i wydłużające żywotność profesjonalnych maszyn czyszczących, co redukuje przestoje spowodowane naprawami i zwiększając produktywność.

Pralnia

Pralnia

Profesjonalna gama detergentów w płynie i proszku, nadająca się do każdego typu urządzeń oraz potrzeb klienta profesjonalnego.

System dozowników programowalnych „Lavamatic” adaptowalny na potrzeby każdego rodzaju instalacji (detergenty w płynie i/lub w masie, pralki przemysłowe lub tunele myjące).

NATURSAFE XTRA

NATURSAFE XTRA

F18 1Produkty zaprojektowane w celu zminimalizowania wpływu na środowisko naturalne i maksymalnej redukcji ryzyka związanego z ich używaniem przez klientów.

Pewna odpowiedź na wymagania klientów związane z czystością zgodnie z certyfikatem Ecolabel, Europejska Etykieta Ekologiczna.
Posiadanie certyfikatu i skuteczność zaspokaja wysokie wymagania dotyczące ochrony środowiska, która ma coraz większy wpływ na dokonywanych zakupach w naszym społeczeństwie.

UNIQUE 360 SENSATIONS

UNIQUE 360 SENSATIONS

Buduje tożsamość Twojej firmy. Unikalne perfumy do czyszczenia wszelkich powierzchni.

Gama UNIQUE 360 SENSATIONS zapewnia twojemu zakładowi tożsamość zapachową. Jest to subtelna strategia, która pozwala wykazać zróżnicowaną wartość firmy w oparciu o stymulację sensoryczną, która wzmacnia tożsamość firmy i uzupełnia ją poza oferowany produkt lub usługę.

- Wykorzystanie tego samego aromatu do stworzenia tożsamości zakładu.
- Połącz zapach z czystością, dobrym samopoczuciem i oryginalnością.
- Generuje dobrą pamięć i zadowolenie klienta.
- To idealny wybór dla hoteli, rezydencji i hosteli. Dostosuj pomieszczenia do naszej kolekcji unikalnych zapachów.